Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Projektet e Luisanes per vitin 2009 !

Go down 
AuthorMessage
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Projektet e Luisanes per vitin 2009 !   Sun Feb 08, 2009 1:08 pm

Aktorja , modelja dhe kengetarja Argjentinase , Luisana Lopilato kete vite duket te jete shume e nxene me projekte te reja . Ajo per kete vite ka marrur disa oferta te medha ! Luisana Lopilato ka marrur po ashtu ftese edhe nga Coca Cola , qe ajo te jete kengetarja e cila do te kendoje verzionin Pop te kenges "Hoy Quiero" , per spotin publicitare te evelimentit me te madhe verore te organizuar nga Coca Cola , ne plazhin "Guillermo" te Argjentines , "Coca Cola Interactive Music '09" ! Verzionet tjera te kesaje kenge do te prezentohen nga kengetare dhe grupe te tjere te njohur ne Argjentine !
Po ashtu Luisana Lopilato eshte duke pergaditur edhe albumin e saj te pare solo i cili pritet te dale shume shpejte . Ajo ka thene se ka bere incizimin e disa kengeve , mirpo ka edhe kenge tjera qe ajo eshte duke i punuar . Po ashtu ajo ka then se ne kompozimin e kengeve te albumit i ka ndihmuar motra e saj Daniela !
Ndersa ne karrieren e saj si aktore , Luisana Lopilato kete vite do te vazhdoje me paraqitjen e saj ne serialin "Atraccion x4" . Mirpo ajo kete vite do te paraqitet edhe ne nje film te ri . "Papá por un día" eshte filmi kur ajo do te e kete bashke protagoniste aktorin Nicolas Cabre . Mirpo Luisana ka thene se nuk e ka ndermende qe te filloj te merret me gjirimet e ketij filmi para se ajo te lansoje albumin e saj . Sepse sipas Luisanes ka shume kohe qe ajo eshte ne pergaditje te albumit te saj mirpo projektete e saj nuk e lene qe ajo te e perfundoje kete diske .
Luisana edhe kete vite do te kete edhe paraqitje te reja te saj si modele per shtepite me te medha te rrobave ne Argjentine 47Street dhe Promesse . Ajo edhe kete vite do te prezentoje koleksionet e reja te veshjeve 47Street Vjeshte/Dimer 2009 dhe Promesse Vjeshte/Dimer 2009 .
Po ashtu Luisana Lopilato ne kete fillim vite ka qene edhe ne ballinat e revistes se njohur "Women`s Health" !

Ne ju kemi sjellur foto te reja te Luisana Lopilato ne "Coca Cola Interactive Music '09" , "Atraccion x4" , 47Street dhe Promesse dhe "Women`s Health" ! Shpresojme te ju pelqejne !!!


1. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3706008
2. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3825119
3. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3743459
4. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3733129
5. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3756362
6. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3818437
7. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3853477
8. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3859700
9. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3793677


Arrow www.erreway-ks.com
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Projektet e Luisanes per vitin 2009 !   Mon Feb 09, 2009 6:14 am

thnx per infon
Back to top Go down
View user profile
diablof



Posts : 13
Join date : 2009-04-12

PostSubject: Re: Projektet e Luisanes per vitin 2009 !   Sun Apr 12, 2009 5:21 am

info... shum te mira thnxxx per punen qe po e ben ene foto shum te mir a iu prsmem me info ... me te rey a chaoo ...
Back to top Go down
View user profile
donjeta

avatar

Posts : 55
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Projektet e Luisanes per vitin 2009 !   Sun Oct 11, 2009 5:16 am

chaoooooooo
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content




PostSubject: Re: Projektet e Luisanes per vitin 2009 !   

Back to top Go down
 
Projektet e Luisanes per vitin 2009 !
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» BASS ODYSSEY presents Culture Mix-2009
» Luv Injection vs Shashamane 17.07.2009 Birmingham
» Aba Shanti & Blood Shanti @Red Bull Music Academy 28.10.2009
» 1st Live DVD - ?SCANDAL FIRST LIVE -BEST?SCANDAL 2009-?
» Subject Untitled - The Journey (EP)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● NEWS ●●● :: Shqip-
Jump to: