Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Lopilato has so much fans Albanians from Albania and Kosova

Go down 
AuthorMessage
donjeta

avatar

Posts : 55
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Lopilato has so much fans Albanians from Albania and Kosova   Fri Feb 27, 2009 12:04 pm

Pershendetje!
Ne jemi fansat e Luisana Lopilato ne Kosove,dhe qellimi jon eshte qe Luisana te di per egzistencen e fasanve te saj ne Kosove,por shpresojm qe se shpejti Lu do te na dergoi ndonje video pershendetese per ne.
Qka duam ne eshte qe Lu te di per ne, dhe fansat e saj...
Faleminderit


Hola!
Nosotros somos fans de Luisana Lopilato en Kosova,y todo que nosotros queremos esque Luisana tiene que saber por la existencia de sus fans en Kosova,esperamos que Lu muy pronto nos va a mandar un video de saludos por nosotros.
Eso es lo que nosotros quermeos para que Lu sabe por nosotros...y sus fans
GraciasHello!
We are fans of Luisana Lopilato in Kosova,and all what we want is that Luisana to know for that she has so much fans here in Kosova,we hope that Luisana will send us one video which she will say hello to all her fans in Kosova-and of cours in Albania.
This is all what we want,that Lu to know about us,and her fans
Thankyou.
Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Lopilato has so much fans Albanians from Albania and Kosova   Sat Feb 28, 2009 6:39 am

me pelqen ideja dona
Back to top Go down
View user profile
diablofPosts : 13
Join date : 2009-04-12

PostSubject: Re: Lopilato has so much fans Albanians from Albania and Kosova   Sun Apr 12, 2009 5:49 am

qashut bee donjeta bravo ioo wetem te din per fansat qe i ka po ede silllne un Republiken e KOSOVES sunny
Back to top Go down
View user profile
donjeta

avatar

Posts : 55
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Lopilato has so much fans Albanians from Albania and Kosova   Wed May 06, 2009 11:17 am

ehh po qysh je jetsu se?
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Lopilato has so much fans Albanians from Albania and Kosova   Mon May 18, 2009 3:07 pm

ej nigo
ndoshta shume shpejte kom me jau siguru nje video ku Luisana ka me na pershendete neve fansave te saj !
po problemi oshte se ky forum ka pak antare edhe ajo nuk e shef te aryeshme me bo ni video veq per 2 apo 3 antare te forumit , se ajo mundet me menu se nuk ka ma shume fansa en kosove !!!
ok
keshtuu qe ju lutem sigjyronjave shokeve ose shoqeve tueja kete forum !
thunju te regjistrohen
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Lopilato has so much fans Albanians from Albania and Kosova   Mon May 18, 2009 3:10 pm

ah harrova me thon se kjo teme do te spostohet tek sub-forumi Luisana Lopilato !!!
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Lopilato has so much fans Albanians from Albania and Kosova   Thu May 21, 2009 3:50 am

ok vali
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Lopilato has so much fans Albanians from Albania and Kosova   

Back to top Go down
 
Lopilato has so much fans Albanians from Albania and Kosova
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Any Hawk Nelson fans here?
» Any Comic Book Fans?
» Should fans of SCANDAL have a name?
» For the fans of ReinXeed.
» Fans of Randy Rhoads

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● Luisana Lopilato ●●● :: Luisana Lopilato-
Jump to: