Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 86.Luisana Lopilato: Rebelde a su manera !

Go down 
AuthorMessage
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: 86.Luisana Lopilato: Rebelde a su manera !   Sat Apr 25, 2009 11:50 am

Aktorja , modelja dhe kengetarja nga Argjentina , Luisana Lopilato eshte radhitur ne poziten numer 86 , ne mesin e me te kerkuerave nga lexuesit mashkuj te revistes spanjolle FHM , duke qene e vetmja argjentinase qe redhitet ne mesin e 100 me te mirave .
Luisana Lopilato paraqitjet e saj ne TV e ka filluar qe kur ishte tete vjec , duke arritur kulmin e fames kur ajo , ne moshen 15 vjecare u paraqit ne serialin e suksesshem Argjentinas Rebeldeway . Ajo ne kete serial ishte Mia Colicci , protagonistja kryesore e ketij projekti te famshem te Cris Morena .
Kjo paraqitje e Luisanes ne kete serial i hapi asaj rrugen drejt fames si aktore , modele dhe kengetare .
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: 86.Luisana Lopilato: Rebelde a su manera !   Sat Apr 25, 2009 11:57 am

Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: 86.Luisana Lopilato: Rebelde a su manera !   Mon Apr 27, 2009 5:50 am

thnx
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: 86.Luisana Lopilato: Rebelde a su manera !   Mon Apr 27, 2009 12:35 pm

nothing
hehehe
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
donjeta

avatar

Posts : 55
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: 86.Luisana Lopilato: Rebelde a su manera !   Mon May 25, 2009 11:59 am

ooo lu eres la mejooor
bueno yo quiero desearlo lo mejor en su carera y en su vida


Luisana te uroi te gjitha te mirat tduu shum
Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: 86.Luisana Lopilato: Rebelde a su manera !   Wed May 27, 2009 4:24 am

kush nuk e don ? heheh
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: 86.Luisana Lopilato: Rebelde a su manera !   Sun Jul 26, 2009 7:21 am

te gjithe e dojme heheeh
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: 86.Luisana Lopilato: Rebelde a su manera !   Sun Aug 09, 2009 11:08 am

normale dihet
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: 86.Luisana Lopilato: Rebelde a su manera !   

Back to top Go down
 
86.Luisana Lopilato: Rebelde a su manera !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● NEWS ●●● :: Shqip-
Jump to: