Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Perfundone "Atraccion x4" ...!

Go down 
AuthorMessage
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Perfundone "Atraccion x4" ...!   Sun May 03, 2009 4:59 am

Kete te marte , (5 maj 2009) perfundon seriali per te rinje , prodhim i "Ideas del Sur" per "El Trece TV" , Atraccion x4 . Seriali i cili ka filluar te transmertohet qe nga fillimi i nentorit te vitit te kaluar (2008) deri me tani ne me shume se 100 epizode ka arritur te ju sjelle nje histori interesante dashurie , intrigash dhe shtjellime tjera shume interesante , por me interesante e kane bere edhe batutat qe me te vertete na kane bere per te qeshur . Ju e dini se gjate gjithe ketyre epizodeve ju kane shoqeruar protagonistet kryesore te ketij seriali si : El Puma Goity (Hamlet Lacalle), Carola Reyna (Leticia), Luisana Lopilato (Nina), Camila Bordonaba (Malena), Jenny Williams (Paula), Rodrigo Guirao Díaz (Francisco), Darío Lopilato (Pablo) dhe Elías Viñoles (Keto) . Epizodi i fundit do te jepet kete te marte , duke filluar nga ora 19:30 sipas kohes lokale ne Argjentine (ndersa sipas kohes lokale ne Europe ne ora 23:30) , natyrishte ne "El Trece TV".
Ne kemi arritur te ju sjellim disa foto te Ninas (Luisana Lopilato) dhe Franciscos (Rodrigo Guirao Díaz) gjete cermonise se marteses se tyre ne epizodin e fundit te ketij seriali . Pra ata me ne fund do te kurorzojne dashurine e tyre me martese . Shpresojme te ju pelqejne !!!http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album?albumid=5426269
Arrow www.luly-kosovo.com
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
donjeta

avatar

Posts : 55
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Perfundone "Atraccion x4" ...!   Wed May 06, 2009 11:13 am

shum t'bukur edhe historia ka qen e mir po mesa kam degju ne argjentin nuk ka pas edhe aq sukses te madh.!
gjithsesi kur kthehen erreway vali?
Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Perfundone "Atraccion x4" ...!   Sat May 09, 2009 10:34 am

thnx per infon fottot shum tbukura Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Perfundone "Atraccion x4" ...!   Mon May 18, 2009 3:23 pm

donjeta se di sigurte
ne fund te 2009 ose ne 2010 ??!!
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Perfundone "Atraccion x4" ...!   Mon May 18, 2009 3:29 pm

Kemi arritur te ju sjellim per te pare dhe per te shkarkuar ne tersi epizodin e fundit te serialit per te rinje "Atraccion x4" . Shpresojme te ju pelqeje ky epizode !!!Atraccion x4 [Epizodi i fundit - 111]
| Formati: AMV | Madhesia: 203.73 MB | Kohezgjatja: 50 min |
Download | OnlinePo ashtu ju kemi sjellur perseri foto te reja te shkeputura nga epizodi i fundit i serialit "Atraccion x4". Shpresojme te ju pelqejne !!!

Per te pare fotot kliko mbi liniket e meposhtem :
Gallery 1 : http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album?albumid=5467949
Gallery 2 : http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album?albumid=5426269
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Perfundone "Atraccion x4" ...!   Thu May 21, 2009 3:45 am

thnx
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Perfundone "Atraccion x4" ...!   

Back to top Go down
 
Perfundone "Atraccion x4" ...!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Souljourners - "Mind Control"
» Rex Carroll back with "The Heal"
» "Mind Control" review.
» "Mutant Wave" Playlist
» Tyranny "Manipulation Continues"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● NEWS ●●● :: Shqip-
Jump to: