Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Voto per Luisanen ne "Las 6 Más Bellas" !

Go down 
AuthorMessage
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Voto per Luisanen ne "Las 6 Más Bellas" !   Mon May 04, 2009 3:31 pm

Aktorja , modelja dhe kengetarja , Luisana Lopilato eshte e nominuar ne perzgjedhjen e 6 bukurosheve Argjentinase , "Las 6 Más Bellas" .
Per te dhene voten tuaj klikoni mbi linikun e meposhtem
http://www.las6masbellas.com.ar/arindex.php
Dhe ju do te keni te drejte te jepni voten tuaj 6 nga 80 bukuroshete sa jane te nominuera ne kete liste .

Ne presim votat tuja , dhe Luisanes i urojme qe te gjendet ne poziten e pare te kesaj liste . Andaj te lutem kliko linikun e meposhtem dhe jepe voten tende per Luisanen .

http://www.las6masbellas.com.ar/arindex.php

http://www.las6masbellas.com.ar/arindex.php
http://www.las6masbellas.com.ar/arindex.php
http://www.las6masbellas.com.ar/arindex.php

Konfirmuar nga : Las 6 mas Bellas y Luly-Kosovo.com (Si tomas el contenido, no olvides dar los créditos respectivos)
Arrow www.luly-kosovo.com
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Voto per Luisanen ne "Las 6 Más Bellas" !   Sat May 09, 2009 10:35 am

ok
Back to top Go down
View user profile
 
Voto per Luisanen ne "Las 6 Más Bellas" !
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» "The who-played-where-band" game
» Liberty N' Justice's "When Mullets Ruled The World" video
» Volcano v Saxon: Fatima Youth Centre. 15th March 1986 "The Buriel Of Daddy Colonel!"
» "The Buggles" version of "We Can Fly From Here" 1981
» From "Backbeat, The Earl Palmer Story."

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● NEWS ●●● :: Shqip-
Jump to: