Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Urime ditelindjen Luisana ...!

Go down 
AuthorMessage
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Urime ditelindjen Luisana ...!   Mon May 18, 2009 3:02 pm

Aktorja , modelja dhe kėngėtarja , Luisana Lopilato sot festoj ditelindjen e saj te 22-te . Luisana sot morri shume mesazhe urimi nga shume te aferme te saj , miqe , dhe po ashtu nga shume adhurues te saj , nga shume vende te botes . Edhe ne stafi i Luly-Kosovo.com kemi arritur qe ti dergojme Luisanes nje mesazh urimi , kjo mundesuar nga klubi i fansave zyrtare te saj . Mirepo do te deshiroja qe edhe nje here te i uroje Luisanes ditelindjen dhe ti deshiroje shume suksese ne jeten e saj dhe ne karrjeren e saj te bujshme.Shume urime per ty Luisana , Gezuar Ditelindjen , +100 vite !!!


Adhurues te Luisanes ju mund te lini mesazhin tuaj urimi per Luisanen duke klikuar ketu ...
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
donjeta

avatar

Posts : 55
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Urime ditelindjen Luisana ...!   Wed May 20, 2009 12:28 pm

URIMEEEEEEEE
Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Urime ditelindjen Luisana ...!   Thu May 21, 2009 3:34 am

shum urime luisana te deshiroj te gjitha te mirat ne jet
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Urime ditelindjen Luisana ...!   

Back to top Go down
 
Urime ditelindjen Luisana ...!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● NEWS ●●● :: Shqip-
Jump to: