Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Se shpejti "Papá por un día" ...!

Go down 
AuthorMessage
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Se shpejti "Papá por un día" ...!   Mon May 18, 2009 3:18 pm

Pas 8 javësh perfunduan filmimet e filmit "Papá por un día" me aktoret Nikolas Cabré, Luisana Lopilato, Gimena Accardi, Miguel Ángel Rodríguez, Patricia Sosa, Boy Olmi, Mónica Gonzaga, Gogo Andreu, Inés Palombo, Gustavo Garzón dhe Julieta Poggio .
Filmi eshte me skenar nga Jorge Maestro, dhe me regji nga Raúl Rodriguez Peila. Premjera e filmit do te behet më 9 korrik, dhe ky film do te ishte nje dhurate e bukur per te afermit tuaj për festat e dimrit . Ky film eshte një komedi romantike e këndshëme në të cilin Cabré eshte në prage të marteses me Accardi , mirepo historia ndryshon sepse Cabré takon Luisanen dhe aty fillon nje histori dashurie tjeter ndermjet Cabré dhe Lopilatos .
"Papá por un día" është një prodhim i Carlos Mentasti dhe Pablo Bossi për Telefe dhe Pampa Filma.

Ne kemi arritur te ju sjellim posterin promovues te flimit dhe disa foto tjera . Shpresojme te ju pelqejne !!!
http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album?albumid=5376853
Arrow www.luly-kosovo.com
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
donjeta

avatar

Posts : 55
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Se shpejti "Papá por un día" ...!   Wed May 20, 2009 12:27 pm

aaa sa mirr
po kesaj radhe mia ja morri sabrines hahahahahahaha
epo hallall miaa..
bravo luisana
Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Se shpejti "Papá por un día" ...!   Thu May 21, 2009 3:37 am

ke te drejt donna

edhe mua mpelqen shum historia e ketij filmit gjithashtu edhe fottot jan shum te bukura
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Se shpejti "Papá por un día" ...!   Sun Jul 26, 2009 7:22 am

edhe mua
ehehehe
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Se shpejti "Papá por un día" ...!   Sun Aug 09, 2009 11:07 am

ishalla e qesin ne tv-t tona
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Se shpejti "Papá por un día" ...!   Mon Aug 10, 2009 11:16 am

zor hehehe
se shum pak qesin filma spanjoll tv tona !
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Se shpejti "Papá por un día" ...!   Mon Aug 24, 2009 5:55 am

filma spanjoll qesin sa dush veq filma argjentinas nuk qesin
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Se shpejti "Papá por un día" ...!   

Back to top Go down
 
Se shpejti "Papá por un día" ...!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» "The who-played-where-band" game
» Liberty N' Justice's "When Mullets Ruled The World" video
» Volcano v Saxon: Fatima Youth Centre. 15th March 1986 "The Buriel Of Daddy Colonel!"
» "The Buggles" version of "We Can Fly From Here" 1981
» From "Backbeat, The Earl Palmer Story."

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● NEWS ●●● :: Shqip-
Jump to: