Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Prezantimet

Go down 
AuthorMessage
rinesa

avatar

Posts : 40
Join date : 2008-08-20
Age : 25

PostSubject: Prezantimet   Wed Aug 20, 2008 2:44 pm

Mbasi te jeni Regjistruar ne forum ketu mund te prezantoheni qe tju njohim me shum ......
Back to top Go down
View user profile
rinesa

avatar

Posts : 40
Join date : 2008-08-20
Age : 25

PostSubject: Re: Prezantimet   Wed Aug 20, 2008 2:45 pm

SE pari Un jam Rinesa jam 15 vjeqe nga Prishtina jam adhuruse e flaket e Luisana Lopilatos per kete dhe jam regjistruar ne ket forum qe te diskutojm me shum per te
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Prezantimet   Wed Aug 20, 2008 2:52 pm

Mire se erdhe ne forumin tone Rinesa .
Shpresojme se ju ka pelqyer ...
Mire se erdhe .
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rinesa

avatar

Posts : 40
Join date : 2008-08-20
Age : 25

PostSubject: Re: Prezantimet   Wed Aug 20, 2008 2:56 pm

Me fal se ti ke dashur ta besh ket tem dhe te morra un qe nuk kam asnje te drejt mbi forumin \

mir se ju gjej shpresoj tja kalojm mir
fansat e luisanes
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Prezantimet   Wed Aug 20, 2008 2:59 pm

rinesa wrote:
Me fal se ti ke dashur ta besh ket tem dhe te morra un qe nuk kam asnje te drejt mbi forumin \

mir se ju gjej shpresoj tja kalojm mir
fansat e luisanes

Ska fare problem . Nuk me more asnje te drejt . Ok .
Flm shume .


Last edited by Vali on Thu Aug 21, 2008 2:14 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rinesa

avatar

Posts : 40
Join date : 2008-08-20
Age : 25

PostSubject: Re: Prezantimet   Wed Aug 20, 2008 3:10 pm

aha me vie mir kush esht ketu web-master
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Prezantimet   Wed Aug 20, 2008 3:16 pm

une
pse ?

une jom edhe web mester edhe admin i ketij forumi !!!
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rinesa

avatar

Posts : 40
Join date : 2008-08-20
Age : 25

PostSubject: Re: Prezantimet   Wed Aug 20, 2008 3:19 pm

JO jo vetem thash a ke dikend qe te ndihmon ta ndreqesh webin etj ... per kete
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Prezantimet   Wed Aug 20, 2008 3:25 pm

Po eshte Erza ajo eshte webmiss e www.luly-kosovo.net.ms ndersa ne kete forum eshte moderatore . E une ne te dyjat jam Admin .
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rinesa

avatar

Posts : 40
Join date : 2008-08-20
Age : 25

PostSubject: Re: Prezantimet   Wed Aug 20, 2008 3:37 pm

aha shum mir admin te therras tani ahahuaua h
Back to top Go down
View user profile
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: Re: Prezantimet   Thu Aug 21, 2008 8:27 am

hola!!une jam sigi jam fanse e cmendur e luisanes,e adhuroj!shpresoj t'ja kalojme mire bashke!

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Prezantimet   Thu Aug 21, 2008 9:44 am

Mire se erdhe Sigi . Shpesoj qe edhe ty te te kete pelqyer forumi .
Me siguri qe do te iakalojme mire se bashku .
Mire se erdhe .
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: Re: Prezantimet   Thu Aug 21, 2008 11:07 am

shume flm!

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Prezantimet   Fri Sep 05, 2008 4:21 am

hi! un jam rrita jam adhuruse e luisanes dhe mirse ju gjej te gjitheve
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Prezantimet   Fri Sep 26, 2008 1:36 pm

Mire se erdhe Rrita !
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Prezantimet   Thu Feb 05, 2009 3:08 am

mirse ju gjej
Back to top Go down
View user profile
libona

avatar

Posts : 4
Join date : 2009-04-24
Age : 25

PostSubject: Re: Prezantimet   Sat Apr 25, 2009 6:33 pm

Un jam libona.Jam fanse e rebelde way si dhe floricientes,sos mi vida etj.shpresoj te kalojm mir ketu me ju ..!!
Kam nje foro te shoqes time qe do deshiroja t'iu kem aty ,esht foro i sos mi vida:

http://m-smv-m.4rumer.com

ju pres te regjistroheni dhe shpresoj te kemi mardhenie te mira!!
Back to top Go down
View user profile http://m-smv-m.4rumer.com
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Prezantimet   Sun Apr 26, 2009 2:02 am

libona wrote:
Un jam libona.Jam fanse e rebelde way si dhe floricientes,sos mi vida etj.shpresoj te kalojm mir ketu me ju ..!!
Kam nje foro te shoqes time qe do deshiroja t'iu kem aty ,esht foro i sos mi vida:

http://m-smv-m.4rumer.com

ju pres te regjistroheni dhe shpresoj te kemi mardhenie te mira!!

Mire se erdhe Libona !
Shpresojme te ia kaloshe mire !
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Prezantimet   Mon Apr 27, 2009 5:53 am

mirse erdhe libona
Back to top Go down
View user profile
libona

avatar

Posts : 4
Join date : 2009-04-24
Age : 25

PostSubject: Re: Prezantimet   Fri May 01, 2009 2:20 pm

mir se ju gjej dhe po shoh qe shoqe te mira....dhe shpresoj te ju kem edhe ne foron tim:

http://m-smv-m.4rumer.com

esht forum i sos mi vida(natalia oreiro ,facundo arana ,etj)

ju press
Back to top Go down
View user profile http://m-smv-m.4rumer.com
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Prezantimet   Sun May 03, 2009 5:02 am

te lutem libona kjo nuk eshte zona per publicitet , eshte zona vetem per prezantine
reklamat e forumeve tua mund ti lesh tek zona e reklamava apo tek zona LINKS !
ok
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
Sponsored content
PostSubject: Re: Prezantimet   

Back to top Go down
 
Prezantimet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● Zone e lire ●●● :: Prezantimet-
Jump to: