Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Perseri ndryshohet data e premieres se "Papa por un dia" !!!

Go down 
AuthorMessage
Luly@
Admin
Admin
Luly@

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

Perseri ndryshohet data e premieres se "Papa por un dia" !!! Empty
PostSubject: Perseri ndryshohet data e premieres se "Papa por un dia" !!!   Perseri ndryshohet data e premieres se "Papa por un dia" !!! I_icon_minitimeSun Jul 26, 2009 8:11 am

Perseri eshte levizur data e dhenjes se premieres se filmit "Papa por un dia" . Filmi me i ri prodhime i Disney dhe Telefe , ku si protagoniste kryesor paraqiten Nicolás Cabré, Luisana Lopilato dhe Gimena Accardi , duhet te prese edhe nje jave per tu paraqitur ne kinemate Argjentinase . Pra premiera e ketij filmi pritet te jepet te henen me 20 korrik , ndersa repriza te merkuren dhe te enjeten , 22 dhe 23 korrike . Arsyja e levizjes se dates se premieres eshte perseri alajmrimi i gripit A . Premiera e ketij filmi fillimishte ishte parapare te jepet me 11 korrik , pastaj levizi me 13 korrik dhe tani levizja e fundit me 20 korrik . Shpresojme se kesaj here te mos kete levizje tjera te dates !!!
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

rrita

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

Perseri ndryshohet data e premieres se "Papa por un dia" !!! Empty
PostSubject: Re: Perseri ndryshohet data e premieres se "Papa por un dia" !!!   Perseri ndryshohet data e premieres se "Papa por un dia" !!! I_icon_minitimeSun Aug 09, 2009 11:22 am

ok thnx
Back to top Go down
View user profile
 
Perseri ndryshohet data e premieres se "Papa por un dia" !!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» "Here comes the bride..."
» 1st review of LNJ "Light It Up"
» ummm "Stoner Kings" ?
» "Fooling Yourself" by John Schlitt, John Elefante, etc.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● Luisana Lopilato ●●● :: Papa por un Dia-
Jump to: