Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Edhe Christian Sancho mund te jete princi i Hirushes !!!

Go down 
AuthorMessage
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Edhe Christian Sancho mund te jete princi i Hirushes !!!   Wed Aug 20, 2008 4:23 pm

Edhe pse gjitheqka u konfirmua se Felipe Colombo do te jete princi i ri i princeshes Luisana , papritur doli edhe nje kandidate i ri .
Oreve te fundit ne listen e kandidateve per te qene princ u fut edhe Christian Sancho .
Te ju kujtojme edhe nje here se dite me pare dha doreheqje nga ky role Rodrigo Guirao Díaz , sepese sipas tij per te bere rolin e nje princi duhet perkushtim i madhe .

Aty filluan kerkimet per nje princ te ri per te vazhduar paraqitjen teatrale edhe jashte vendit .
Producentet vendosen qe te jete Felipe Colombo ai princ . Mirepo aktori qe ishte edhe i dashuri i Luisanes dhe bashke-shoqerusi ne serialin Rebeldeway ende nuk ka dhene asnje pergjigjeje nese pranon apo refuzon .

Nderkohe qe aktori meksikan Felipe Colombo eshte duke u menduar , producentet kane thene se nese ai refuzone kete role atehere princi i ri i Hirushes Luisana do te jete Christian Sancho .
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
ErzaPosts : 2
Join date : 2008-08-18

PostSubject: Re: Edhe Christian Sancho mund te jete princi i Hirushes !!!   Thu Aug 21, 2008 2:02 am

Shpresojme qe Felipe te pranoje ftesen dhe te jete princi i ri i Luisanes .
Back to top Go down
View user profile http://www.luly-kosovo.com
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: Re: Edhe Christian Sancho mund te jete princi i Hirushes !!!   Thu Aug 21, 2008 4:33 am

po feli duhet te pranoje!!!s'mund te na zhgenjeje keshtu!

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
GertaPosts : 19
Join date : 2008-08-20

PostSubject: Re: Edhe Christian Sancho mund te jete princi i Hirushes !!!   Sun Aug 24, 2008 1:28 pm

o Felipe prano bre .
Back to top Go down
View user profile
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: Re: Edhe Christian Sancho mund te jete princi i Hirushes !!!   Mon Sep 01, 2008 7:04 am

tashme eshte confirmuar!feli di jete princi!

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Edhe Christian Sancho mund te jete princi i Hirushes !!!   Mon Sep 01, 2008 8:23 am

Po , eshte e vertete se tashme dihet se Felipe do te jete princi i Luisanes .
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
donjeta

avatar

Posts : 55
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Edhe Christian Sancho mund te jete princi i Hirushes !!!   Sat Oct 18, 2008 12:02 pm

A eshte e vertete se Feli do jet princi i Lus?
Es verdad que Feli va ser el principe de Lu
Is it true that Feli will be the prince of cinderrella Lu
Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Edhe Christian Sancho mund te jete princi i Hirushes !!!   Sun Oct 19, 2008 6:08 am

shum bukur qe feli do te jete princ i lu-s ne kete seria ose pjese teatreale
Back to top Go down
View user profile
donjeta

avatar

Posts : 55
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Edhe Christian Sancho mund te jete princi i Hirushes !!!   Sun Oct 19, 2008 12:52 pm

eshte pjes teatrale
Back to top Go down
View user profile
donnaPosts : 3
Join date : 2008-10-11

PostSubject: Re: Edhe Christian Sancho mund te jete princi i Hirushes !!!   Sun Oct 26, 2008 2:51 am

o kjo eshtë një mrekulli Wink më në fund edhe një her luisana dhe felipe së bashku shum po gzohem qe christian sancho ka dhan dorheqje
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Edhe Christian Sancho mund te jete princi i Hirushes !!!   Tue Oct 28, 2008 2:01 pm

Duket se po !!!
Duket se Felipe do te jete princi !!!
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Edhe Christian Sancho mund te jete princi i Hirushes !!!   Thu Oct 30, 2008 5:02 am

do te jete nje fantazi shum e madhe feli &lu bashk perseri ne nje pjes teatrale
vertet jan qift i persosur
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Edhe Christian Sancho mund te jete princi i Hirushes !!!   

Back to top Go down
 
Edhe Christian Sancho mund te jete princi i Hirushes !!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Know Christian music? Got time on ur hands?
» Christian Liljegren update
» Attn: Christian Metalheads- I need your help with a project!
» HERO's Challenge - Christian Rock & Metal Collage #2
» Discern - Christian Death Metal

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● NEWS ●●● :: Shqip-
Jump to: