Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Chiquititas

Go down 
AuthorMessage
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: Chiquititas   Thu Aug 21, 2008 8:31 am

une nuk e kam pare kete film por di historine!flitet per nje jetimore dhe antaret e erreway ketu luajne rolin e jetimeve!dhe ciftet ishin marizza-manuel dhe mai-pablo.


kush di dicka me shume ta shkruaj ketu!

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Chiquititas   Sun Aug 24, 2008 12:33 pm

flm shume Sigi .
Flm .
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
GertaPosts : 19
Join date : 2008-08-20

PostSubject: Re: Chiquititas   Sun Aug 24, 2008 2:10 pm

po kerkush nuk e ka pa kete serial se ne TV tona nuk eshte transmertuar.
Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Chiquititas   Fri Sep 05, 2008 3:50 am

jan shum te bukur si gjithmon shum kisha dashur ta shoh kete serial ne tv tona
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Chiquititas   

Back to top Go down
 
Chiquititas
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● Luisana Lopilato ●●● :: Serialet tjera :: Chiquititas-
Jump to: