Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 mia?

Go down 
AuthorMessage
luy4ever

luy4ever

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 27

mia? Empty
PostSubject: mia?   mia? I_icon_minitimeMon Sep 01, 2008 6:56 am

a nuk ju duket se mia ka qene pak si shume e llastuar ne fillimet e filmit dhe kjo ka ndikuar qe shume njerez te pelqejne marizzen?

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

mia? 5zf6wqw
Back to top Go down
View user profile
luy4ever

luy4ever

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 27

mia? Empty
PostSubject: Re: mia?   mia? I_icon_minitimeMon Sep 01, 2008 6:57 am

per mua nuk do te thote gje!qe kur e pashe mian me pelqeu personazhi i saj,sjellja tipike e nje barbie girl dhe nuk jane arsye per mos ta pelqyer ate!nuk po them qe une jam aq e llastuar si ajo por thjesht qe ky fakt nuk ndikoi fare tek une!

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

mia? 5zf6wqw
Back to top Go down
View user profile
donjeta

donjeta

Posts : 55
Join date : 2008-10-18

mia? Empty
PostSubject: Re: mia?   mia? I_icon_minitimeWed May 20, 2009 12:33 pm

MMMM NE FILLIM KA QEN SHUM E LLASTUAR
POR DUKE KALUAR KOHA DHE EPIZODET KA NDRYSHUAR EDHE PERSONAZHI I MIAS.
MUA ME KA PELQYER NE FILLIM MARIZZA
POR NORMAL MIA MARIZZA PABLO MANUEL JAN 1.
Back to top Go down
View user profile
rrita

rrita

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

mia? Empty
PostSubject: Re: mia?   mia? I_icon_minitimeThu May 21, 2009 4:03 am

po ka qen pak e llastuar mia ne fillim por ne sezonin e 2 me pelqen me shum sepse e kupton jeten ashtu siq eshte dhe e kupton qe bukuria nuk eshte gjithqka

ndersa marizza me ka pelqyer prej fillimit
marizza pablo mia manuel jan 1 por 5 % me shum mpelqen marizza dhe pablo
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
Luly@

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

mia? Empty
PostSubject: Re: mia?   mia? I_icon_minitimeSun Jul 26, 2009 7:24 am

shum ka qene e llastisur ne fillim
madje nuk me pelqente shum
por me kalimin e kohes fillova ta adhuroje !!!
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

rrita

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

mia? Empty
PostSubject: Re: mia?   mia? I_icon_minitimeSun Aug 09, 2009 11:20 am

eh po ke te drejt
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
mia? Empty
PostSubject: Re: mia?   mia? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
mia?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● Luisana Lopilato ●●● :: Rebeldeway :: Rebeldeway-
Jump to: