Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 mia?

Go down 
AuthorMessage
luy4ever

luy4ever

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: mia?   Mon Sep 01, 2008 6:56 am

a nuk ju duket se mia ka qene pak si shume e llastuar ne fillimet e filmit dhe kjo ka ndikuar qe shume njerez te pelqejne marizzen?

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
luy4ever

luy4ever

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: Re: mia?   Mon Sep 01, 2008 6:57 am

per mua nuk do te thote gje!qe kur e pashe mian me pelqeu personazhi i saj,sjellja tipike e nje barbie girl dhe nuk jane arsye per mos ta pelqyer ate!nuk po them qe une jam aq e llastuar si ajo por thjesht qe ky fakt nuk ndikoi fare tek une!

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
donjeta

donjeta

Posts : 55
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: mia?   Wed May 20, 2009 12:33 pm

MMMM NE FILLIM KA QEN SHUM E LLASTUAR
POR DUKE KALUAR KOHA DHE EPIZODET KA NDRYSHUAR EDHE PERSONAZHI I MIAS.
MUA ME KA PELQYER NE FILLIM MARIZZA
POR NORMAL MIA MARIZZA PABLO MANUEL JAN 1.
Back to top Go down
View user profile
rrita

rrita

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: mia?   Thu May 21, 2009 4:03 am

po ka qen pak e llastuar mia ne fillim por ne sezonin e 2 me pelqen me shum sepse e kupton jeten ashtu siq eshte dhe e kupton qe bukuria nuk eshte gjithqka

ndersa marizza me ka pelqyer prej fillimit
marizza pablo mia manuel jan 1 por 5 % me shum mpelqen marizza dhe pablo
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
Luly@

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: mia?   Sun Jul 26, 2009 7:24 am

shum ka qene e llastisur ne fillim
madje nuk me pelqente shum
por me kalimin e kohes fillova ta adhuroje !!!
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

rrita

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: mia?   Sun Aug 09, 2009 11:20 am

eh po ke te drejt
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: mia?   

Back to top Go down
 
mia?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● Luisana Lopilato ●●● :: Rebeldeway :: Rebeldeway-
Jump to: