Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!

Go down 
AuthorMessage
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!   Mon Sep 01, 2008 3:14 pm

Dje ne mbremje Luisana Lopilato , Felipe Colombo dhe Benjamin Rojas ishin ne disko "Rumy" ne Buenos Aires , deri rreth ores 05 te mengjesit .
Duket se ne ate mbremje ata kane festuar dicka shume te rendesishme . Aty jane pare duke vallezuar bashke Luisana dhe Felipe , ndersa Benja per fat te keq ishte i semuar , kishte temperatur dhe per kete shkak ai dikur u detyrua te largohet nga mbremja .

Dicka qka eshte fokusuar nga medjat eshte nje bisede qe kane bere Luisana dhe Felipe bashke , por jo ne pranin e te dashures se Felipes .
Gjeja tjeter qe eshte fokusuar eshte edhe mos disponimi i ish te dashures se Benjaminit , Maria del Cerro .
Ne kete mbremje te pranishem ishin edhe disa nga aktoret e serialit Casi Angels .











Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!   Sat Sep 06, 2008 6:57 am

wow sa mire!feli dhe lu duke folur!gjynah benja qe ishte semure po nuk e di pse po ajo goca me shami jeshile ne koke me ngjan si maria(is e dshura e benjas)

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!   Sat Sep 06, 2008 10:21 am

Jo qe vetem te ngjane por eshte Maria (ish e dashura e Benjas)
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!   Mon Sep 08, 2008 3:33 am

yeah eshte shum bukur qe fei dhe lu kan biseduar dhe kercyer se bashku ndersa per benjan me mvjen shum keq qe ishte i semur
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!   Fri Sep 12, 2008 1:15 pm

Benjas i deshiroj sherim te shpejte !
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!   Mon Sep 15, 2008 8:27 am

gjithashtu
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!   Tue Sep 23, 2008 2:53 pm

hehe tash eshte sheru me siguri !
hehehe
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
donjeta

avatar

Posts : 55
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!   Sat Oct 18, 2008 11:58 am

Po edhe Maria Del Cerro ka qen
si edhe shum antar te Casi AnGELES
Si :
Gaston Dalmau,
Mariana Esposito
Maria Del Cerro,
Pablo Martinez
Eugenia Suarez
Gimena Accardi
etj etj...

Sa mir qe te tre qen bashk...Feli Benja dhe Lu..
Sa keq qe Cami nuk qe aty:(


4 EVER ERREWAY
Back to top Go down
View user profile
donna



Posts : 3
Join date : 2008-10-11

PostSubject: Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!   Sun Oct 26, 2008 3:01 am

un mendoj qe esht nje gjė shum e bukur me i pa pėrsėri sė bashku Cool po do tė kisha pasur dėshir qe edhe camila te ishte aty
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!   Tue Oct 28, 2008 2:02 pm

Po valla shum keq qe Cami ska qen aty !!!
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!   Thu Oct 30, 2008 5:01 am

op edhe un mendoj qe keq

por ndoshta do te jene me ndonje mbremje tjeter tet 4 bashk
Back to top Go down
View user profile
Sela



Posts : 5
Join date : 2008-10-08

PostSubject: Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!   Sat Nov 08, 2008 4:34 am

Vali wrote:
Benjas i deshiroj sherim te shpejte !


CLARO....... lol!
Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!   Sun Nov 09, 2008 10:22 am

ai tash eshte me mir hehe Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!   Sun Nov 09, 2008 12:47 pm

Sigurisht !!!
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
Sponsored content




PostSubject: Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!   

Back to top Go down
 
Lu , Feli dhe Benja bashke ne "Rumy" !!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Stump the DJ - my new "game"
» Sneak Preview of "PARALLELS" performed by Supernal Endgame
» New REINXEED - "Higher"
» Second McNaught V5 - "Vader"
» My update on "UFOs"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● NEWS ●●● :: Shqip-
Jump to: