Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!

Go down 
AuthorMessage
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   Sat Oct 04, 2008 2:35 pm

"Pampa Films" ka konfirmuar se Luisana Lopialto dhe Nicolas Cabré do te jene protagonistet kryesor te filmit te ri Argjentinas i cili pritet te filloj te shfaqet ne vitin 2009 .

Edhe pse ata te dy ne fillim te vitit 2009 , do te jene te zene me projekte tjera , Luisana me "Atracción x 4" ndersa Cabré me "Por amor a vos" , ata shpresojne se do te ia dalin me sukses realizimin e ketij filmi .
Filmi shfaq nje histori romantike te perballur me aksion . Punimet per kete film do te fillojne ne vitin 2009 , kur edhe pritet te shfaqet po ate vite .
Per fate te keq nuk kemi me teper informacione lidhur me kete film , mirepo nese arrim te informohmi per dicka me teper natyrsht se do te ju informojme edhe ju .
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
SelaPosts : 5
Join date : 2008-10-08

PostSubject: Re: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   Sat Nov 08, 2008 4:31 am

sa mir gracias
Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   Sun Nov 09, 2008 10:24 am

suksese per lu-n
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   Sun Nov 09, 2008 12:44 pm

Gjithashtu edhe une ju uroj suksese !!!
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: Re: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   Tue Nov 11, 2008 11:56 am

sa miiiiiiiire!shume sukses luisana apo jo?

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   Thu Nov 13, 2008 12:59 pm

sigurisht qe po Very Happy
Back to top Go down
View user profile
diablofPosts : 13
Join date : 2009-04-12

PostSubject: Re: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   Sun Apr 12, 2009 5:58 am

sukses
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   

Back to top Go down
 
Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cop and Badman (Liccle Film Dvdrip)
» The Pussi-fication of horror film
» Koji ste film poslednji gledali?
» NEWS FLASH! ! !
» Vertigo (not the movie)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● NEWS ●●● :: Shqip-
Jump to: