Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 tung nga ermal ismlaji

Go down 
AuthorMessage
erMal.IPosts : 19
Join date : 2008-08-27

tung nga ermal ismlaji Empty
PostSubject: tung nga ermal ismlaji   tung nga ermal ismlaji I_icon_minitimeSun Oct 05, 2008 5:26 am

tung une jam ermal ismajli nga vushtrri me pelqen floricienta lusiana rebelet etj
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
Luly@

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

tung nga ermal ismlaji Empty
PostSubject: Re: tung nga ermal ismlaji   tung nga ermal ismlaji I_icon_minitimeSun Oct 05, 2008 10:44 am

Mire se erdhe Ermal !
Shpresoj se te ka pelqyer forumi dhe uroj te ja kaloni mire !
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
 
tung nga ermal ismlaji
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● Zone e lire ●●● :: Prezantimet-
Jump to: