Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 8.10 dita e ERREWAY !!!

Go down 
AuthorMessage
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: 8.10 dita e ERREWAY !!!   Wed Oct 08, 2008 2:53 am

Sot eshte 8 tetori , dita e ERREWAY , dita e te gjithve fansave te ERREWAY !
Ne shume vende te botes fansat e ERREWAY kane organizuar manifesitme te ndryshme . Disa nga keto manifestime jane mbajtur ne ditet e kaluera , si te dielen me 04 tetore .
Kete vite titulli i fushatave qe eshte perdorur ishte "VUELVAN POR SU CUENTA" .
Kryesisht organizimet qe jane bere ishin , mbledhja e fansave ne qendra te qyteteve duke ndegjuar muzike te ERREWAY dhe duke protestuar ne nje menyre , dhe duke bere lutje per rikthimin e ERREWAY !!!
Venedet te cilat kane bere keto oreganizime jane : Argentina, Chile, Uruguay, Peru, Paraguay, Ecuador, Brasil, Guatemala, México, España, Grecia, Rumania etj.
Ndersa fansat e ketij grupi ne Kosove dhe Shqiperi deshtuan ne organizimin e ndonje evelimenti te tille per kete dite !
Mirpo lus te gjithe fansat e ERREWAY ne Kosove dhe Shqiperi qe ne vitet e ardheshem te jene me aktiv dhe te na japin perkrehje ne organizimin e ndonje evelimeti te tille !

Ndersa ERREWAY (Camiles , Felipes , Benjaminit dhe Luisanes) u urojme kete dite duke ju deshiruar rikthim ne skene dhe suksese ne jeten e tyre dhe ne karrieren e tyre !
Ju uroje kete dite duke ju thene se gjithmone do te jemi adhuruesit e tyre sepse ata jane me te miret - Siempre fan de ustedes !!!


Po adhtu edhe ju adhurues te ERREWAY ju deshirojme me te mirat ne jete , fat dhe suksese !

URIME !!!


by:ERREWAY Kosovo (www.erreway-ks.com)
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
 
8.10 dita e ERREWAY !!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● Luisana Lopilato ●●● :: Rebeldeway :: ERREWAY-
Jump to: