Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 kerkoni kenge!

Go down 
AuthorMessage
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: kerkoni kenge!   Tue Nov 11, 2008 12:41 pm

kerkoni kenge (kryesisht te huaja) dhe me thoni!nuk ju premtoj te gjitheve se di ti gjej por do perpiqem t'ju ndihmoj!

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: kerkoni kenge!   Sun Nov 23, 2008 8:09 am

Ok ! Flm shume Sigi !
Per momentin nuk kame qte kerkoj por kur te kem nevoje , mesiguri se do te kerkoj ndihme nga ti ketu !
heheh!
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
 
kerkoni kenge!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● Multimedia ●●● :: Download's-
Jump to: