Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Luisana as nina

Go down 
AuthorMessage
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: Luisana as nina   Sun Jan 11, 2009 2:33 pm

luisana ne Ax4 luan rolin e nines,nje vajze qe largohet nga shtepia dhe fillon te ndertoje jeten e saj pa ndihmen e njeriu!
kky rol eshte paksa ndryshe nga ai qe ka ne rw,ate te nje vajze te llastuar!cfare mendoni per kete?

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Luisana as nina   Wed Jan 14, 2009 7:13 am

mendoj qe eshte nje ide e mir
Back to top Go down
View user profile
 
Luisana as nina
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nina Dobrev
» Nina Nesbitt

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● Luisana Lopilato ●●● :: A_tracción por 4-
Jump to: