Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Bashkpunimi i Luisanes me Coca Cola !!!

Go down 
AuthorMessage
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Bashkpunimi i Luisanes me Coca Cola !!!   Sat Jan 31, 2009 1:53 pm

"Coca Cola Interactive Music '09" eshte fushata verore e organizuar nga Coca Cola Company ne plazhin "Mar del Plata" te Argjentines . Pjese e kesaj fushate do te jete edhe aktorja , modelja dhe kengetarja Argjentinase , Luisana Lopilato . Ajo do te prezentoj kengen "Hoy Quiero” , ne versioin Pop , perderisa ne verzionet tjera (Latino dhe Rock) do te prezentohet nga disa grupe te njohura Argjentinase . Nje pjere e kenges eshte publikuar ne web sitin zyrtare te Coca Cola-s , ndersa kenga koplete do te jete pjese e albumit te pare solo te Luisanes . Tashme ka mbetur vetem realizimi i spotit publicitare i "Coca Cola Interactive Music '09" i shoqeruar nga kjo kenge e Luisanes .
Ne ju kemi sjellur disa foto te reja te Luisanes ne "Coca Cola Interactive Music '09" dhe jemi duke u munduar qe te ju sjellim sa me shpejte verzionin Pop te kenges "Hoy Quiero" kenduar nga Luisana !!!
http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3756362

Arrow www.luly-kosovo.com
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Bashkpunimi i Luisanes me Coca Cola !!!   Sun Feb 01, 2009 2:09 am

suksese lu
Back to top Go down
View user profile
diablofPosts : 13
Join date : 2009-04-12

PostSubject: Re: Bashkpunimi i Luisanes me Coca Cola !!!   Sun Apr 12, 2009 5:42 am

noo coment teper e mir .... affraid
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Bashkpunimi i Luisanes me Coca Cola !!!   Sun Apr 12, 2009 5:43 am

si gjithmone e mire
hehehe
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
Sponsored content
PostSubject: Re: Bashkpunimi i Luisanes me Coca Cola !!!   

Back to top Go down
 
Bashkpunimi i Luisanes me Coca Cola !!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● NEWS ●●● :: Shqip-
Jump to: