Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 4 caminos

Go down 
AuthorMessage
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: 4 caminos   Wed Aug 20, 2008 9:40 am

4 caminos eshte filmi ne te cilin marrin pjese te katert anetaret e grupit errewa!ky film tregon per turneun e grupit ne qytetet e argjentines dhe te gjtiha gjerat e bukra,te hidhura qe ato kalojne dhe pengesatqe se bashku arrijne ti kapercejne!




_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: 4 caminos   Wed Aug 20, 2008 2:32 pm

Flm shume Sigi per infon dhe per fotot .
Fotot ishin shume te mrekullueshme .
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: Re: 4 caminos   Thu Aug 21, 2008 4:38 am

flm!!!

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: 4 caminos   Fri Sep 05, 2008 3:43 am

fotot jan shum te bukura gjithashtu edhe filmi me pelqen shum
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content




PostSubject: Re: 4 caminos   

Back to top Go down
 
4 caminos
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● Luisana Lopilato ●●● :: 4 Caminos-
Jump to: