Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 a ju pelqen fundi i 4 caminos?

Go down 
AuthorMessage
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: a ju pelqen fundi i 4 caminos?   Wed Aug 20, 2008 9:41 am

si ju duket fundi i tji?a eshte pak i paqarte?

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: a ju pelqen fundi i 4 caminos?   Wed Aug 20, 2008 2:30 pm

Fundi me pelqen shume, eshte shume interesant . Gatime bene te qaje por permbahem .
Nuk me duket edhe aq i paqarte .
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: Re: a ju pelqen fundi i 4 caminos?   Thu Aug 21, 2008 8:20 am

kur thashe i paqarte e kisha per faktin se nuk e treguan ne menyre te qarte a shkuan ne brazil,a fitua kur vdiq mia!!po sa here e shoh qaj!nuk e shmang dot!ca ti besh???

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: a ju pelqen fundi i 4 caminos?   Thu Aug 21, 2008 9:53 am

Po Candella e permend se ata kane arritur te ikin ne Brasil dhe te behen te famshem . Po arrrine .
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
GertaPosts : 19
Join date : 2008-08-20

PostSubject: Re: a ju pelqen fundi i 4 caminos?   Sun Aug 24, 2008 1:56 pm

Shume i dhimbshem fundi bre . PSE vdes bre Mia , shume gjynah aaa ???
Back to top Go down
View user profile
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: Re: a ju pelqen fundi i 4 caminos?   Tue Aug 26, 2008 6:41 am

po pse mia???????

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: a ju pelqen fundi i 4 caminos?   Wed Aug 27, 2008 4:25 pm

me siguri ka dasht te thot se per erreway-in mia eshte e vdekur !!!!!!!!!!!!! dhe kan mbertur veq kujtimet per te !!!!!!!!!! e ne film si kujtin i vetem praraqitet candela ndersa ne realitet jane videot dhe kenget e tyre !!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
vloriiPosts : 5
Join date : 2008-09-01

PostSubject: Re: a ju pelqen fundi i 4 caminos?   Mon Sep 01, 2008 2:45 pm

po pse bre bash mia pse ska vdek marisa ja manueli pse mia fundi o i mir deri dikun po ish kon perfekt tish sheru mia
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: a ju pelqen fundi i 4 caminos?   Mon Sep 01, 2008 3:20 pm

Nuk do te ishte shume interesante po te sherohej Mia .
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: a ju pelqen fundi i 4 caminos?   Fri Sep 05, 2008 3:41 am

fundi i 4-caminos eshte shum ineresant dhe me pelqen shum edhe pse eshte pak tragjik prap me pelqen
lu vdes dhe cami feli benja nuk kthehen por zhduken ndersa kthehet veq vajza e mias edhe bonito
Back to top Go down
View user profile
donjeta

avatar

Posts : 55
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: a ju pelqen fundi i 4 caminos?   Sun Feb 08, 2009 11:06 am

eshte shum interesant edhe teper mire....
por tragjik
dhe me ben te qaj shume.
teper me pelqen
Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: a ju pelqen fundi i 4 caminos?   Mon Feb 09, 2009 6:30 am

edhe mua me ben te qaj ky film

e dua shum 4 caminos
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: a ju pelqen fundi i 4 caminos?   

Back to top Go down
 
a ju pelqen fundi i 4 caminos?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● Luisana Lopilato ●●● :: 4 Caminos-
Jump to: