Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 ku ju pelqen me shume Luisana?

Go down 

zgjidhni ju...
rebeldway sezoni 1
0%
 0% [ 0 ]
rebeldway sezoni 2
0%
 0% [ 0 ]
4 caminos
100%
 100% [ 3 ]
alma pirata
0%
 0% [ 0 ]
Total Votes : 3
 

AuthorMessage
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: ku ju pelqen me shume Luisana?   Mon Sep 01, 2008 6:58 am

ne cilin nga keto filma luisana ju duket me e mire?

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 26

PostSubject: Re: ku ju pelqen me shume Luisana?   Mon Sep 01, 2008 7:00 am

mua me pelqen me shume te sezoni i 2 dhe 4 caminos por zgjodha 4 caminos pasi atje eshte me e pjekur dhe kupton konceptet miqesi,dashuri dhembshuri!
por ajo eshte shume e mire pavaresisht cdo gjeje!

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: ku ju pelqen me shume Luisana?   Thu Sep 04, 2008 10:13 am

mua luisana me pelqen qdo kund sepse eshte shum e bukur dhe di te bej gjithqka
Back to top Go down
View user profile
donjeta

avatar

Posts : 55
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: ku ju pelqen me shume Luisana?   Wed May 20, 2009 12:31 pm

Qdo kund,ne fillim te serialit,ne Rebelde Way,I dhe II pastaj ne Los secretos de Papa,pastaj gjithashtu edhe tek Alma Pirata,edhe tek Atraccion x 4
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: ku ju pelqen me shume Luisana?   

Back to top Go down
 
ku ju pelqen me shume Luisana?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● Luisana Lopilato ●●● :: Rebeldeway :: Rebeldeway-
Jump to: