Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Voto per Luisanen ne "Pronto" !!!

Go down 
AuthorMessage
Luly@
Admin
Admin
Luly@

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

Voto per Luisanen ne "Pronto" !!! Empty
PostSubject: Voto per Luisanen ne "Pronto" !!!   Voto per Luisanen ne "Pronto" !!! I_icon_minitimeSun Jul 26, 2009 8:09 am

Revista argjentinase "Pronto" eshte ne kerkimin e 6-te te famshmeve qe do te udheheqin listen e bukurosheve me te famshme ne argjentine !!! Ne mesin e tyre eshte edhe Luisana Lopilato ! Ju lutem klikoni ketu ... dhe lini nje komente te shkruar : Luisana Lopilato, ne menyre qe te shkoje nje vote ne favor te Luisanes !
Ne presim qe ju te votoni , ne menyre qe Luisana pse jo edhe te jete e para ne kete liste ! Pra kliko ketu ... dhe voto !!!
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

rrita

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

Voto per Luisanen ne "Pronto" !!! Empty
PostSubject: Re: Voto per Luisanen ne "Pronto" !!!   Voto per Luisanen ne "Pronto" !!! I_icon_minitimeSun Aug 09, 2009 11:05 am

ok
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
Luly@

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

Voto per Luisanen ne "Pronto" !!! Empty
PostSubject: Re: Voto per Luisanen ne "Pronto" !!!   Voto per Luisanen ne "Pronto" !!! I_icon_minitimeMon Aug 10, 2009 11:18 am

tash mo o kry kjo pune
heheeh
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

rrita

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

Voto per Luisanen ne "Pronto" !!! Empty
PostSubject: Re: Voto per Luisanen ne "Pronto" !!!   Voto per Luisanen ne "Pronto" !!! I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 5:54 am

Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
Voto per Luisanen ne "Pronto" !!! Empty
PostSubject: Re: Voto per Luisanen ne "Pronto" !!!   Voto per Luisanen ne "Pronto" !!! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Voto per Luisanen ne "Pronto" !!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 1st review of LNJ "Light It Up"
» "Here comes the bride..."
» ummm "Stoner Kings" ?
» "Fooling Yourself" by John Schlitt, John Elefante, etc.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● NEWS ●●● :: Shqip-
Jump to: