Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Mesazhi i Luisanes per "Elvive" ...!

Go down 
AuthorMessage
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Mesazhi i Luisanes per "Elvive" ...!   Sun Apr 19, 2009 10:11 amLuisana Lopilato ka lene nje mesazhe per te gjitha femrat , per perdorimin e shampo te flokeve Elvive .

"Tung tė gjithėve, unė jam Luisana Lopilato, jam 21 vjeēare punoj qe nga femirija . Axhenda ime, pėr fat tė mirė, ėshtė mjaft e mbingarkuar. A e imagjinoni, ditė, javė, muaj ne incizime. Ne e dimė se ēka do tė thotė: larja, tharja, hekurosja, gelli, ndryshimet e vazhdueshme te stileve te flokėve, ... flokėt e mia vuajne dhe unė gjithashtu. Si ti mbrojme ato, te shėndetshem dhe te shndritshmė ? Kam provuar shumė opsione dhe 10 ditė mė parė L'Oréal Paris me ofruan pėr tu bere pjese e kesaj prove: ata me derguan mua njė pjesė te tėrė Elvive Reparación Total 5. Sot, pas 10 ditėsh larje flokesh me "Elvive" , ndryshimi ėshtė shumė me i qartė. Flokėt e mia gjetėn rezistencė dhe jetėn e tyre, ato tani jane shume me te forta dhe me te shendritshme.

Ne te vėrtete, unė ju rekomandoj tė gjitave ta provoni ate (Elvive) dhe te verifikoni rezultatet e pabesueshme ashtu siq e beri te floket e mija."
Arrow http://www.luly-kosovo.com
http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album?albumid=5266758
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Mesazhi i Luisanes per "Elvive" ...!   Sun Apr 19, 2009 1:08 pm

thnx per infon
Back to top Go down
View user profile
donjeta

avatar

Posts : 55
Join date : 2008-10-18

PostSubject: Re: Mesazhi i Luisanes per "Elvive" ...!   Wed May 06, 2009 11:15 am

hahaha reklas shum e mir per Elvive a thua sa e kan pagu
floket e lus jan teeeeeeeper te bukura siq eshte ajo vet:)
Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Mesazhi i Luisanes per "Elvive" ...!   Sat May 09, 2009 10:33 am

po normal heheh
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Mesazhi i Luisanes per "Elvive" ...!   

Back to top Go down
 
Mesazhi i Luisanes per "Elvive" ...!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Stump the DJ - my new "game"
» Sneak Preview of "PARALLELS" performed by Supernal Endgame
» New REINXEED - "Higher"
» Second McNaught V5 - "Vader"
» My update on "UFOs"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● NEWS ●●● :: Shqip-
Jump to: